Asrın Marmara Okulları olarak bir toplumun; yetenekli ve kültürlü kuşaklarla ileri gidebileceğine inanır. Bunun da toplumun ruhen, zihnen, fiziken sağlıklı ve uyum içinde olabileceğini savunuyoruz.  

Bu doğrultuda da 1995'ten beri eğitim  hayatının içindeyiz. 25 yıllık tecrübe ile hareket eden okullarımızın merkez şubesi İstanbul'dadır. Eğitim gayesine sonradan eklenen Ankara ve Çorlu şubeleri ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Bizler Asrın Marmara Okulları olarak güzel bir gelecek için öğrencilere verilen sürdürülebilir eğitim sistemi ile bağımsız düşünen, sorgulayan, araştıran; çeşitli sosyal etkinliklerle desteklediğimiz çocuklarımızı yaratıcı, kollektif üretim yapan bireyler olarak aldığı eğitim ışığında; geleceğe yön veren, toplumumuza karşı her alanda sorumlu liderler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Okullarımız modern tesisleriyle, üstün teknolojik donanımıyla, seçkin ve uzman eğitimci kadrosuyla öncü bir kurum olarak LGS, TYT ve AYT' de gösterdiği başarı ve verdiği mezunlarla eğitim - öğretim hayatına devam etmektedir.