Asrın Marmara Koleji

 

27 YILLIK DENEYİM

Asrın Marmara Koleji olarak 1995 yılından bu yana eğitim alanında kaliteli, yenilikçi ve çağdaş anlayışımızla başarılarımızı sürdürüyoruz. Sürekli olarak kendini geliştiren ve sağlam adımlarla büyüyen deneyim ve başarılarından güç alarak, ülkemizde asrın liderlerini yetiştirme çabası ile öğretime katkı sağlıyoruz.

 

Derslerimiz 

Yoğunlaştırılmış yabancı dil dersleri LGS ve YKS sınavlarına hazırlık kampları ile anaokulu öğrencileri için doğayı,yemekleri ,müziği keşfettikleri oyunlarla dolu programlarından İlkokul öğrencilerinin yeteneklerini keşfetmesi için Perküsyon atölyesinden Robotik Kodlamaya , Plastik Sanatlar , Havuz Sporları ve birçok program ile eğitim verilmektedir.

 

Bireysel

Öğrencilerimizin hepsini bireysel hazırlıyoruz. Programları imkanları kendilerine özel. Yeteneklerini keşfetmeye , akademik başarılara ulaşabilmeleri için bu yolda onlara rehberlik ediyoruz. Her bir öğrencimiz özgür bir ortam sağlayıp programlarını onların isteklerine göre belirliyoruz.

 

Veli Felsefesi

Disiplin öğretisi okulumuzun vazgeçilmez kurallarıdır.Her öğrencinin uymak zorunda olduğu bu kurallar velilerimiz tarafından da her zaman destek gördü. Velilerimiz okulumuz için sadece toplantıdan toplantıya görüşülen kişiler olarak değil hepsini ailemiz olarak görmekteyiz. Öğrenci hakkında geniş bilgilere ulaşabildikleri K12 sisteminde bizzat görebilmelerini sağlıyoruz. 

 

Gelişmiş Programlar, Kaliteli Sınıflar, Eşsiz Öğretmenler

Akademik bilginin ezberlenerek değil; deneyimlenerek bir yaşam boyu anlam kazanması ve olumlu değişim için nasıl kullanılması gerektiğini öğretmeyi hedefliyoruz.Bunun için her durum ve olayda eğitimden vazgeçmemek için kurumsal uzaktan eğitim programları, akıllı sınıflar, alanlarında başarılı öğretmenlerimiz ile çalışmaktayız.